La Roqa oferuje wysokiej jakości suplementy diety. Specjalizujemy się w suplementach typu 'wellness’, odżywkach dla sportowców i innych osób, których dieta lub styl życia wymaga suplementacji.

Nasza historia

Nasza firma powstała w 2011 r. i w pierwszej fazie działalności skupiła się na budowie i rozwoju własnych kanałów komunikacji związanych ze zdrowiem , w szczególności zdrowym i aktywnym trybem życia. Obecnie, La Roqa jest dystrybutorem wysokiej jakości suplementów diety poprzez własne strony internetowe, blogi, social media i inne kanały sprzedaży.  

Nasza Misja

W związku z kluczowym znaczeniem właściwego odżywiania dla zdrowego organizmu człowieka, w tym jego ogólnej sprawności fizycznej i kognitywnej, wspomagamy  wzrost świadomości i samodyscypliny związanej z utrzymaniem zdrowej diety, stosowaniem odpowiedzialnej suplementacji i utrzymaniem aktywności fizycznej. Nasze działania wspierające zdrowy styl życia oraz szeroka oferta wysokiej jakości produktów są jednocześnie  wspólną misją i źródłem satysfakcji całego zespołu.