La Roqa oferuje wysokiej jakości suplementy diety oraz dermokosmetyki. Specjalizujemy się w suplementach typu ‚wellness’, suplementach i odżywkach dla sportowców oraz osób, których organizm lub styl życia wymaga suplementacji witamin, minerałów lub białek.

Nasza historia

Nasza firma powstała w 2011 r. i w pierwszej fazie swojej działalności skupiała się na rozwijaniu własnych kanałów komunikacji związanych ze zdrowiem i urodą.  Obecnie, La Roqa jest dystrybutorem wysokiej jakości suplementów diety oraz dermokosmetyków poprzez własne portale internetowe, blogi, social media i inne kanały sprzedaży.  

Nasza Misja

W związku z kluczowym znaczeniem zdrowego odżywiania dla organizmu oraz jego sprawności fizycznej i umysłowej, dążymy do ciągłego wzrostu świadomości i samodyscypliny związanej z utrzymaniem zdrowej diety, stosowaniem odpowiedzialnej suplementacji i utrzymaniem aktywności fizycznej. Nasze działania edukacyjne oraz szeroka oferta wysokiej jakości produktów, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, są jednocześnie wielką odpowiedzialnością i źródłem dumy całego zespołu.

KOMUNIKAT:

Nabycie udziałów w La Roqa Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przez zagranicznego inwestora branżowego.

Zarząd La Roqa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-867), Al. Jana Pawła II 27, niniejszym informuje, iż w dniu  11 Maja 2020 r. została podpisana umowa o sprzedaży kontrolnego pakietu udziałów. Nabywcą udziałów jest inwestor branżowy z siedzibą w Szwajcarii.  Ze względu na szereg ograniczeń związanych z pandemią COVID-19, planowane przejęcie spółki La Roqa nastąpi na początku września 2020 r., o czym zostaną Państwo poinformowani na naszej stronie internetowej.