Najwyższy poziom jakości oferowanych produktów przez nasze marki jest naszym głównym priorytetem. Na jakość składa się wiele elementów, które mają bezpośredni wpływ na właściwości, bezpieczeństwo i ogólną ocenę oferowanych przez nas produktów. Wysokie standardy są wynikiem pracy i wieloletniego międzynarodowego doświadczenia naszego zespołu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest podstawowym elementem wysokiej jakości produktów. Każdy produkt, niezależnie od lokalnych wymagań dotyczących badań laboratoryjnych i innych wymogów formalno-prawnych, poddawany jest wewnętrznej ocenie jakości i bezpieczeństwa.

Obsługa Klienta

Jakość naszych produktów jest głównych źródłem zadowolenia klientów, a zadowolenie klientów jest motorem rozwoju oferowanych przez nas marek. W celu podniesienia jakości naszych usług oferujemy kontakt z miłą, doświadczoną i pomocną obsługą klienta poprzez tradycyjne, jak i elektroniczne kanały komunikacji. Dokładamy wszelkich starań, żeby kontakt z nami był przyjemny i przyczyniał się do rozwoju długofalowych relacji.