Opis stanowiska

Miejsce pracy: do ustalenia

Opis stanowiska:
> Analiza aktualnych i tworzenie nowych receptur dla nowych produktów
> Nadzór i kontrola technologiczna nad procesem produkcyjnym
> Tworzenie dokumentacji technologicznej oraz rejestracyjnej
> Ciągłe doskonalenie wiedzy z zakresu nowości i surowców , uczestniczenie w konferencjach naukowych, branżowych w kraju i za granicą
> Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do wprowadzenia produktów do obrotu rynkowego
> Stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań odzwierciedlających najnowsze wyniki badań

Oferujemy:
> Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia/współpracy z możliwością rozwoju
> Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
> Atrakcyjne premie ściśle powiązane z portfelem przypisanych produktów
> Praca w miłej i międzynarodowej atmosferze
> Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą

Prosimy wyślij cv do nas na: praca(at)laroqa.pl

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182) przez La Roqa Sp. z o.o., (KRS: 0000380763) z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/usunięcia.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe: studia wyższe farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne, technologia żywienia lub podobne.
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Zdolność analitycznego myślenia